مشاوره و خدمات سئو سایت

خدمات سئو و بهیته سازی
زمان مطالعه: ۶ دقیقه

خدمات سئو سایت در رابطه با موتور های جست و جوگری مثل گوگل، یاهو و بینگ تعریف میشود. در واقع خدمات سئو شامل مجموعه ای از تکنیک هاست که باعث افزایش بازدید کاربران از سایت میشود و همچنین سایت با پیروی از این تکنیک ها در صفحه اول موتور جست و جو رتبه میگیرد. با توجه به این تعریف ، خدمات سئو برای کسب و کار هایی که به صورت آنلاین فعالیت میکنند ، اهمیت فوق العاده ای پیدا میکند.

خدماتseo ( بهینه سازی سایت برای موتور جستجو)  به طور عمده در زمینه بازاریابی اینترنتی و چیدن استراتژی برای رشد سایت و کسب و کار اینترنتی کار میکند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده روز افزون افراد از فضای مجازی ، اینترنت میتواند بستر بسیار سودده و کارآمدی برای راه انداختن کسب و کار آنلاین و به ثروت رسیدن باشد.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

Search Engine Optimization یا به اختصار SEO مفهومی آشنا و شاید به نوعی جدید و نو از بازاریابی دیجیتال است که امروز برای بسیاری از مدیران و فعالان عرصه ی وب لزوم استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت را ملزوم و جزو اهداف اصلی آنان کرده است .

شرکت ها رشد کسب و کار و متخصصین سئو ، برای کار خود خدمات خاص و مختلفی را ارائه میدهند ، در نهایت تمام خدمات سئو با هر روشی که صورت میگیرد باید باعث افزایش ترافیک و بازدید از سایت و به دنبال آن افزایش فروش بشود. برای افزایش بازدید از سایت یکسری تکنیک ها و روش ها در کار همه ی سئوکاران یکسان است ؛ مثل :

 • بهینه سازی صفحات
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • ساخت لینک

خدمات سئو و بهینه سازی به دو روش و اصطلاح “کلاه سفید ” و “کلاه سیاه” میشود. خدمات سئو کلاه سفید عمدتا بر اساس تولید محتوا یونیک است و توجه ویژه ای به دستورالعمل ها و فاکتور های معرفی شده از طرف گوگل و سایر موتورهای جستجوی بزرگ دارد.

خدمات seo کلاه سیاه ، به این صورت تعریف میشود که کمتر توجه ای به فاکتور های گوگل و  سایر موتورهای جست و جو دارد و از هر راهی استفاده میکند تا باعث افزایش رتبه  و بازدید سایت بشود.

خدمات سئو برای کسب و کار ما چه میکند ؟

فاکتور های بسیار زیادی برای بهینه سازی سایت وجود دارد . تیم تاپ سئو خدمات سئو و بهینه سازی خود را در ارتباط با سایت شما و موضوعی که دارد به طور اختصاصی برنامه ریزی کرده و با مطالعه مستمر از منابع خارجی و البته بکار گیری تجربیات بدست آمده از پروژه های قبلی ، استراتژی سئو سایت شما را طرح ریزی کرده و در یک مدت زمان معقول، سایت شما را به بالا ترین نتایج گوگل در کسب و کارتان میرساند.

خدمات سئو برای کسب و کارلازم است در این قسمت اشاره ای به خدمات مشاوره ای سئو وبهینه سازی سایت هم داشته باشیم ؛ اگر شما در فرآیند کاری و بهینه سازی سایت دچار برخی مشکلات و چالش ها شده باشید، میتوانید با کارشناسان تیم تاپ سئو ارتباط بگیرید و سوال خود را مطرح کنید.

خدمات مشاوره سئو سایت

کارشناسان تیم تاپ سئو که به صورت اختصاصی خدمات سئو در مشهد و سایر شهرهای ایران را انجام میدهند ، خدمات سئو را در قالب مشاوره برای رشد کسب و کار اینترنتی به صورت رایگان هم انجام میدهند. اگر شما یک سایت بزرگ را مدیریت می کنید و یک تیم تولید محتوا برای سایت گردهم آورده اید. احتمالا میخواهید نظرات کارشناسان و مشاوران حرفه ای و با تجربه را درمورد عملکرد کار خود بدانید. در برخی شرایط مثل تغییر الگوریتم گوگل نیز دریافت خدمات مشاوره سئو سایت برای تیم ها مفید خواهد بود.

با ما در تماس باشید (۰۹۱۰۷۲۵۴۸۶۱):

contact us

بصورت کلی روش های تبلیغات برای هر کسب و کاری را می توان در چند مورد مشخص تعریف کرد  :

 • تبلیغات از طریق روزنامه
 • تبلیف از راه چاپ آگهی
 • تبلیغ با معرفی کسب و کار در رادیو
 • تبلیغ در تلویزیون با تولید تیزر
 • تبلیغات محلی و بین مردم و دوست و آشنا

یکی از روش های تبلیغات در دنیای آنلاین و وب سئو می باشد. سئو دارای سه ویژگی متمایز است که هیچ کدام از روش های تبلیغاتی نام برده شده از آن برخوردار نیستند:

 • سئو یا بهینه سازی سایت هدفند است ولی سایر روش های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند
 • سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد.
 • سئو دارای هزینه های کمتری از روش های تبلیغاتی نام برده شده می باشد.

تاثیر سئو در تبلیغاتاز این رو کسب و کار ها سنتی به این روش تبلیغاتی نیازمند می باشند. در واقع در دنیای امروز اگر کسب و کار های سنتی ، خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه بدهند ، برنده این بازی هستند و صاحبان کسب و کار هایی که همچنان تمایل دارند از دنیای وب و خرید و فروش آنلاین دور باشند و کسب و کار خود را کاملا در قالب سنتی پیش ببرند ، دیر یا زود پس رفت کار خود را خواهند دید.

خدمات تیم تاپ سئو برای کسب و کار اینترنتی  :

قیمت و هزینه خدمات seo – خدمات رشد و بهینه سازی سایت

یکی از اصلی ترین سوالات در خصوص اجرای خدمات سئو، قیمت و تعرفه آن است که هر کس با توجه به سلیقه و سبک کار خود، برای آن تعرفه ای مشخص می کند و این بی ثباتی برای مشتریانی که خیلی اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارند، میتواند آزار دهنده باشد. برای محاسبه قیمت سئو، کلمات کلیدی شما مبنای کار هستند و با توجه به اینکه قصد دارید در کلمات و عباراتی به جایگاه خوب برسید، هزینه و البته زمان آن مشخص می شود.

هزینه خدمات سئو

در برخی پروژه ها تنها اقدام به تولید محتوای صحیح و حرفه ای برای دستیابی به رتبه های بالا، پاسخگو است اما هرچه سطح رقابت وسیع تر و سنگین تر شود، نیاز به بهره گیری از تکنیک های پیشرفته تر و پر ریسک تر بیشتر میشود و در کنار آن منطقی است که هزینه پروژه سئو شما نیز بیشتر شود.

چگونه شرکت معتبر در زمینه خدمات seo را پیدا کنیم ؟

یکی از نگرانی بسیاری از افراد اعتماد به اشخاص یا شرکت هایی هستند که خدمات seo ارائه می دهند. برای بدست آوردن یک اطمینان نسبی ابتدا شما می بایست بررسی نمایید شرکتی که ادعای ارائه خدمات سئو می نماید خود چه جایگاهی در موتورهای جستجو دارد. اگر ترافیک قابل قبولی از سمت موتورهای جستجو داشت، سپس شما می بایست برخی نمونه کارهای سئو آن شرکت را بررسی نمایید تا متوجه شوید آیا همان کاری که برای خود انجام داده است، برای مشتریانش انجام شده است یا خیر.

شرکت خدمات سئو - seo servicesنکته : یکی از نکات مهمی که صاحبان کسب و کارها آنلاین که از خدمات سئو برای کار خود استفاده میکنند ، لازم است که بدانند ، آگاهی از این مسئله هست که فقط موتورهای جستجو  وب سایت شما ارزیابی می کنند و جایگاه شما را مشخص میکنتد از این رو در بسیاری از موارد تضمین جایگاهی خاص توسط شرکت ها در بستن قرارداد و گرفتن پروژه عملا غیر ممکن خواهد بود.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *