رپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری

رپورتاژ خبری چیست؟

رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی یک متن تبلیغاتی است که باهدف معرفی خدمات یا محصولات یک کسب‌وکار نوشته می‌شود و در خبرگزاری‌ها یا وب‌سایت‌های پربازدید منتشر می‌شود. با این کار، نه‌تنها آگاهی افراد نسبت به برند شما بیشتر می‌شود، بلکه به‌واسطه دریافت بک لینک‌های باکیفیت، رتبه گوگل و سئو سایت شما نیز بهبود پیدا می‌کند. گروه تاپ سئو می‌تواند برای نوشتن متن رپورتاژ و انتشار آن در سایت‌های پربازدید با قیمتی مناسب به شما کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش رپورتاژ خبری، با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

چرا از رپورتاژ خبری استفاده کنیم؟

رپورتاژ یک تبلیغ دائمی است

تبلیغی که شما در وب‌سایت خبری قرار می‌دهید هیچ‌وقت پاک نمی‌شود. این یعنی شما جایگاهی دائمی در یک وب‌سایت معتبر و پربازدید خواهید داشت.

رپورتاژ روی سئو سایت تأثیر دارد

رپورتاژ خبری یعنی شما از معتبرترین سایت‌ها بک لینک دریافت می‌کنید. با توجه به دائمی بودن رپورتاژ، این بک لینک رتبه گوگل شما را بهبود می‌دهند.

رپورتاژ به برندینگ کمک می‌کند

معرفی شدن کسب‌وکار شما در یک سایت معتبر باعث می‌شود که نام و برند شما بیشتر دیده شود و بهتر شناخته شود. همچنین، اعتماد کاربر نیز افزایش می‌یابد.

چرا رپورتاژ با تاپ سئو؟

تاپ سئو به شما کمک می کند که برای ثبت رپورتاژ خبری، هم در وقت خود و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید. علاوه بر این، شما می توانید نوشتن متن رپورتاژ را به تاپ سئو بسپارید یا در خصوص متن خود، مشاوره سئو دریافت کنید.

برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

نگارش متن رپورتاژ

متن رپورتاژ به صورت کاملا سئو شده و با در نظر گرفتن استراتژی بازاریابی و اهداف شما در تاپ سئو انجام خواهد شد.

بهینه سازی رپورتاژ

متن رپورتاژ خود را به تاپ سئو بسپارید تا با پیاده سازی اصول رپورتاژ نویسی، موفق تر و موثر تر ظاهر شوید.

سوالات متداول در مورد رپورتاژ خبری

رپورتاژ یک متن خبری است که از سمت خودتان در یک وب سایت پر بازدید منتشر می کنید و در آن می توانید به معرفی خود یا محصولاتتان بپردازید.

بله، ثبت رپورتاژ تاثیر مستقیمی روی سئو سایت دارد. با دریافت بک لینک از سایت های معتبر و پر بازدید، رتبه گوگل شما بهبود می یابد.

هزینه رپورتاژ بسته به سایت هدف می تواند متفاوت باشد. از آنجا که طیف قیمت رپورتاژ ها گسترده است، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات دقیق با کارشناسان تاپ سئو تماس بگیرید.

ثبت سفارش رپورتاژ خبری

اگر مایل هستید در وب سایت های معتبر و پربازدید رپورتاژ منتشر کنید، می توانید از تاپ سئو کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۰۷۲۵۴۸۶۱

پست های وبلاگ ما

کنسول گوگل پلی
ناکارآمدی کلمات کلیدی
استراتژی سئو 2020

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *