تبلیغات در گوگل – سفارش کلیک گوگل – خرید گوگل ادوردز

منظور از تبلیغات در گوگل چیست ؟

در عرض ۲۴ ساعت به کمک سفارش کلیک گوگل فروش خود را چند برابر کنید!

هنگام جستجو در گوگل حتماً نتایجی را در بالا و پایین صفحه دیده‌اید که با علامت AD همراه هستند. این‌ها همان تبلیغات گوگل (تبلیغات در گوگل) هستند که با نتایج معمولی فرق دارند. این وب‌سایت‌ها به ازای هر کلیک کاربر هزینه پرداخت می‌کنند. به همین دلیل به آنها تبلیغات کلیکی گوگل نیز می گویند.

حال باید در نظر بگیرید که بسیاری از مشتریان بالقوه شما در حال جستجو در محبوب‌ترین وب‌سایت ایران، یعنی گوگل، هستند و اگر سایت شما در نتایج اوّل جستجوی گوگل قرار بگیرد، میزان بازدید و فروش سایت شما کاملاً متحول خواهد شد. قرار گرفتن در نتیجه اوّل گوگل با کمک تکنیک‌های سئو شدنی است امّا قطعاً ماه‌ها زمان خواهد برد.

 

به دنبال راه میانبر هستید؟ تبلیغات گوگل (Google Ads)(سفارش کلیک گوگل) همان راه سریعی است که به شما اجازه می‌دهد با پرداخت هزینه، با کلیدواژه‌های انتخابی خودتان و در کمتر از ۲۴ ساعت در نتیجه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید!

ثبت سفارش تبلیغات گوگل

اگر مایل هستید با تبلیغات گوگل به صدر جدول نتایج بیاید، می توانید همین حالا در این خصوص ثبت سفارش تبلیغات در گوگل را انجام دهید، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید. شماره تماس: 09921611322 – تلگرام: Faradatgads@

فواید تبلیغات گوگل (سفارش کلیک گوگل)

امروزه شیوه‌های گوناگونی برای تبلیغات آنلاین وجود دارد، امّا تبلیغات در گوگل بی‌شک یکی از مؤثرترین شیوه‌ها محسوب می‌شود. در تبلیغات کلیکی گوگل، تبلیغ شما تنها به کاربرانی نمایش داده می‌شود که کلیدواژه‌های مدنظر شما را جستجو کرده باشند و تعداد افرادی که می‌توانند سایت شما را ببینید نامحدود است.
هزینه تبلیغات ادوردز گوگل نسبت به شیوه‌های سنتی تبلیغات پایین‌تر و بازگشت سرمایه در آن بسیار سریع‌تر است.

نتایج تبلیغات در گوگل

قرار گرفتن در نتیجه اول گوگل بدون پرداخت هزینه کاری زمان‌بر و بسیار فنی است. امّا با استفاده از تبلیغات گوگل شما می‌توانید با پرداخت هزینه و برای مدت‌زمانی مشخص در نتیجه اوّل گوگل قرار بگیرید. برای استفاده از تبلیغات گوگل تنها چیزی که نیاز دارید یک وب‌سایت و پرداخت هزینه است!
قرار گرفتن در رنک اوّل گوگل با ادوردز گوگل می‌تواند تأثیر بی‌نظیری روی میزان فروش، بازدید و شناخته شدن برند شما داشته باشد.

تبلیغات در گوگل چگونه می‌تواند کسب‌و‌کار شما را متحول کند؟

 

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز که برخی آن را با عنوان “سفارش کلیک گوگل” نیز می‌شناسند، می‌تواند تأثیر شگفت‌انگیزی روی رونق کسب‌وکار شما داشته باشد. ادوردز گوگل می‌تواند به شیوه‌های زیر در راستای موفقیت شما تأثیرگذار باشد.

هزینه کمتر در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی

شاید تابه‌حال به استفاده از بیلبوردها و تلویزیون‌های شهری برای تبلیغات فکر کرده‌اید امّا هزینه‌های گزاف آن شما را پشیمان کرده است. دنیای اینترنت می‌تواند جامعه هدف گسترده‌ای مانند تبلیغات شهری را در اختیار شما قرار دهد، با این تفاوت که با استفاده از تبلیغات گوگل، شما می‌توانید مخاطبینی که به حوزه کاری شما علاقه دارند را هدف قرار دهید.
قطعاً هرکسی که بیلبورد شما را می‌بیند ممکن است به خدمات شما نیازی نداشته باشد، امّا در تبلیغات گوگل امکان هدف قرار دادن مخاطبین خاص وجود دارد و از این طریق در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود.

هدفمند و پربازده بودن تبلیغات در گوگل

در تبلیغات کلیکی گوگل، هیچ بخش از هزینه شما به هدر نمی‌رود و از سرمایه شما حداکثر استفاده به عمل خواهد آمد. نکته قابل‌توجه در مورد تبلیغات گوگل این است که شما بابت ایجاد تبلیغات هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! درواقع، شما زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که کاربران روی تبلیغ شما کلیک کنند.
بدین ترتیب، می‌توانید مطمئن باشید که حداقل بازخوردی که از تبلیغ می‌گیرید افزایش ورودی سایت و افزایش میزان دیده شدن برند شما در فضای اینترنت خواهد بود. در حالت ایده‌آل نیز به دلیل هدفمند بودن تبلیغات، تعداد زیادی از کلیک‌های کاربران منجر به خرید خواهد شد.

قابل‌سنجش بودن

یکی از مهم‌ترین چالش‌های بیشتر شیوه‌های تبلیغاتی بررسی و سنجش میزان موفقیت آن‌ها است. در روش تبلیغات در گوگل، با امکان دسترسی به گزارش‌های کامل شما می‌توانید اطلاعات مفیدی را در مورد کمپین تبلیغاتی خود داشته باشید و میزان موفقیت و بازده تبلیغات خود در تک‌تک کلمات موردنظر را بسنجید.
درواقع، تبلیغات ادوردز گوگل راه بسیار مناسبی برای سنجش بازخورد کاربران نسبت به کسب‌وکار شما نیز هست.

سریع و هوشمند

حتماً با تکنیک‌های سئو سایت برای بهبود رنک گوگل سایت آشنا هستید. پیاده‌سازی یک استراتژی سئو فرآیندی زمان‌بر است و محقق شدن صددرصدی اهداف در آن قابل تضمین نیست. امّا شما با استفاده از روش تبلیغات در گوگل می‌توانید در کمتر از ۲۴ ساعت سایت خود را در جایگاه یک گوگل بیاورید، حتی اگر وب‌سایت شما رنک مناسبی ندارد!
علاوه بر سریع بودن، تبلیغات گوگل با امکان تعریف کلیدواژه‌های هدف به شما اجازه می‌دهد با هر کلیدواژه‌ای که دوست دارید به کاربران نمایش داده شوید.

افزایش فروش و کسب درآمد

امروزه شاید آن‌قدر که افراد در گوگل به دنبال نیازهای خود هستند، به روزنامه‌ها یا بیلبوردها توجه نکنند. تحقیقات نشان می‌دهند که کاربران به وب‌سایت‌هایی که در نتایج اوّل گوگل قرار دارند بیشتر اعتماد می‌کنند.
حضور شما در نتایج اوّل گوگل با کمک گوگل ادز می‌تواند جایگاه مناسبی برای شما در چشم کاربران ایجاد کند و این خود می‌تواند به افزایش ورودی و فروش سایت شما کمک کند. هدفمند بودن و هوشمند بودن تبلیغات گوگل باعث می‌شود که این روش تبلیغات از هر شیوه دیگری بازدهی بیشتری داشته باشد.

مقایسه نموداری سئو سایت و گوگل ادز

گوگل ادز

سرعت مشاهده نتیجه90%
90%
رنک با عین کلمه کانونی100%
100%
نیاز به تولید محتوا20%
20%
تضمین نتیجه100%
100%
پایداری کسب و کار در جایگاه کسب کرده0%
0%
هزینه کردن برای گرفتن رنک100%
100%

سئو

سرعت مشاهده نتیجه40%
40%
رنک با عین کلمه کانونی75%
75%
نیاز به تولید محتوا100%
100%
تضمین نتیجه70%
70%
پایداری کسب و کار در جایگاه کسب کرده80%
80%
هزینه کردن برای گرفتن رنک55%
55%

ویژگی های تبلیغات کلیکی گوگل با تاپ سئو

استفاده از extensions

با استفاده از افزونه‌های موجود برای تبلیغات در گوگل، متن و نوع تبلیغ شما از سایرین متفاوت خواهد بود که این مورد باعث جذب مشتریان بیشتر می‌گردد.

تنظیم سایت لینک

با استفاده از تنظیم سایت لینک‌ها صفحات بیشتری از سایت شما را به عنوان لندینگ پیج هدف، به کاربر نمایش می‌دهیم.

تنظیم کردن شماره موبایل

با استفاده از این امکان، کاربر بدون نیاز به یادداشت شماره تماس شما به طور مستقیم از صفحه سرچ می‌تواند شماره های شما را دیده و با شما تماس بگیرد.

تنظیم کلمات کلیدی منفی

با تنظیم کردن کلمات کلیدی منفی از کلیک‌های غیر هدفمند جلوگیری می‌کنیم که این امر باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود.

هزینه مناسب تر

تلاش ما این است که با حداقل سود ممکن، کمپین‌های شما را مدیریت نماییم تا با به مناسب ترین هزینه ممکن تبلیغات شما انجام شود.

گزارش‌های منظم روزانه

به طور منظم و مستمر در طول اجرای کمپین گزارش‌های دقیق و هدفمندی از میران دیده شدن، کلیک، هزینه و غیره به شما ارائه می‌گردد.

تعرفه تبلیغات در گوگل با تیم تاپ سئو

پلن یک
692000 تومان ۲۰ دلار
 • دریافت گزارش لحظه ای
 • دریافت گزارش روزانه از گوگل
 • مدیریت زمان،مکان،بودجه
 • مشاوره SEO رایگان
پلن دو
1730000تومان۵۰ دلار
 • دریافت گزارش لحظه ای
 • دریافت گزارش روزانه از گوگل
 • مدیریت زمان،مکان،بودجه
 • مشاوره SEO رایگان
پلن چهار
10380000 تومان3۰۰ دلار
 • دریافت گزارش لحظه ای
 • دریافت گزارش روزانه از گوگل
 • مدیریت زمان،مکان،بودجه
 • مشاوره SEO رایگان
پلن پنج
17300000 تومان۵۰۰ دلار
 • دریافت گزارش لحظه ای
 • دریافت گزارش روزانه از گوگل
 • مدیریت زمان،مکان،بودجه
 • مشاوره SEO رایگان

سوالات متداول در مورد تبلیغات گوگل

با توجه به تغییرات جدید گوگل تبیلغات کلیکی گوگل برای دامنه ir امکان پذیر نمی باشد ولی راه کاری برای این مورد نیز وجود دارد.

فهرست