تبلیغات گوگل ادوردز - کسب درآمد اینترنتی کلیکی - تعرفه تبلیغات در گوگل ads| تاپ سئو


ads

شماره تماس: ۰۹۱۰۷۲۵۴۸۴۳
تلگرام: Faradatgads@

در عرض ۲۴ ساعت فروش خود را چند برابر کنید!
تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

هنگام جستجو در گوگل حتماً نتایجی را در بالا و پایین صفحه دیده‌اید که با علامت AD همراه هستند. این‌ها همان تبلیغات گوگل هستند که با نتایج معمولی فرق دارند. این وب‌سایت‌ها به ازای هر کلیک کاربر هزینه پرداخت می‌کنند.

حال باید در نظر بگیرید که بسیاری از مشتریان بالقوه شما در حال جستجو در محبوب‌ترین وب‌سایت ایران، یعنی گوگل، هستند و اگر سایت شما در نتایج اوّل جستجوی گوگل قرار بگیرد، میزان بازدید و فروش سایت شما کاملاً متحول خواهد شد. قرار گرفتن در نتیجه اوّل گوگل با کمک تکنیک‌های سئو شدنی است امّا قطعاً ماه‌ها زمان خواهد برد.

به دنبال راه میانبر هستید؟ تبلیغات گوگل (Google Ads) همان راه سریعی است که به شما اجازه می‌دهد با پرداخت هزینه، با کلیدواژه‌های انتخابی خودتان و در کمتر از ۲۴ ساعت در نتیجه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید!

rocket man

فواید تبلیغات گوگل

امروزه شیوه‌های گوناگونی برای تبلیغات آنلاین وجود دارد، امّا تبلیغات گوگل بی‌شک یکی از مؤثرترین شیوه‌ها محسوب می‌شود. در تبلیغات کلیکی گوگل، تبلیغ شما تنها به کاربرانی نمایش داده می‌شود که کلیدواژه‌های مدنظر شما را جستجو کرده باشند و تعداد افرادی که می‌توانند سایت شما را ببینید نامحدود است. هزینه تبلیغات ادوردز گوگل نسبت به شیوه‌های سنتی تبلیغات پایین‌تر و بازگشت سرمایه در آن بسیار سریع‌تر است.

نتایج تبلیغات گوگل

قرار گرفتن در نتیجه اول گوگل بدون پرداخت هزینه کاری زمان‌بر و بسیار فنی است. امّا با استفاده از تبلیغات گوگل شما می‌توانید با پرداخت هزینه و برای مدت‌زمانی مشخص در نتیجه اوّل گوگل قرار بگیرید. برای استفاده از تبلیغات گوگل ادز تنها چیزی که نیاز دارید یک وب‌سایت و پرداخت هزینه است! قرار گرفتن در رنک اوّل گوگل با ادوردز گوگل می‌تواند تأثیر بی‌نظیری روی میزان فروش، بازدید و شناخته شدن برند شما داشته باشد.
تبلیغات گوگل چگونه می‌تواند کسب‌و‌کار شما را متحول کند؟

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز می‌تواند تأثیر شگفت‌انگیزی روی رونق کسب‌وکار شما داشته باشد. ادوردز گوگل می‌تواند به شیوه‌های زیر در راستای موفقیت شما تأثیرگذار باشد.

هزینه کمتر در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی:

شاید تابه‌حال به استفاده از بیلبوردها و تلویزیون‌های شهری برای تبلیغات فکر کرده‌اید امّا هزینه‌های گزاف آن شما را پشیمان کرده است. دنیای اینترنت می‌تواند جامعه هدف گسترده‌ای مانند تبلیغات شهری را در اختیار شما قرار دهد، با این تفاوت که با استفاده از تبلیغات گوگل، شما می‌توانید مخاطبینی که به حوزه کاری شما علاقه دارند را هدف قرار دهید. قطعاً هرکسی که بیلبورد شما را می‌بیند ممکن است به خدمات شما نیازی نداشته باشد، امّا در تبلیغات گوگل امکان هدف قرار دادن مخاطبین خاص وجود دارد و از این طریق در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود.

هدفمند و پربازده بودن:

در تبلیغات کلیکی گوگل، هیچ بخش از هزینه شما به هدر نمی‌رود و از سرمایه شما حداکثر استفاده به عمل خواهد آمد. نکته قابل‌توجه در مورد تبلیغات گوگل ادوردز این است که شما بابت ایجاد تبلیغات هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید! درواقع، شما زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که کاربران روی تبلیغ شما کلیک کنند. بدین ترتیب، می‌توانید مطمئن باشید که حداقل بازخوردی که از تبلیغ می‌گیرید افزایش ورودی سایت و افزایش میزان دیده شدن برند شما در فضای اینترنت خواهد بود. در حالت ایده‌آل نیز به دلیل هدفمند بودن تبلیغات، تعداد زیادی از کلیک‌های کاربران منجر به خرید خواهد شد.

قابل‌سنجش بودن:

یکی از مهم‌ترین چالش‌های بیشتر شیوه‌های تبلیغاتی بررسی و سنجش میزان موفقیت آن‌ها است. در تبلیغات گوگل، با امکان دسترسی به گزارش‌های کامل شما می‌توانید اطلاعات مفیدی را در مورد کمپین تبلیغاتی خود داشته باشید و میزان موفقیت و بازده تبلیغات خود در تک‌تک کلمات موردنظر را بسنجید. درواقع، تبلیغات ادوردز گوگل راه بسیار مناسبی برای سنجش بازخورد کاربران نسبت به کسب‌وکار شما نیز هست.

 سریع و هوشمند:

حتماً با تکنیک‌های سئو سایت برای بهبود رنک گوگل سایت آشنا هستید. پیاده‌سازی یک استراتژی سئو فرآیندی زمان‌بر است و محقق شدن صددرصدی اهداف در آن قابل تضمین نیست. امّا شما با استفاده از روش تبلیغات گوگل می‌توانید در کمتر از ۲۴ ساعت سایت خود را در جایگاه یک گوگل بیاورید، حتی اگر وب‌سایت شما رنک مناسبی ندارد! علاوه بر سریع بودن، تبلیغات گوگل با امکان تعریف کلیدواژه‌های هدف به شما اجازه می‌دهد با هر کلیدواژه‌ای که دوست دارید به کاربران نمایش داده شوید.

افزایش فروش و کسب درآمد:

امروزه شاید آن‌قدر که افراد در گوگل به دنبال نیازهای خود هستند، به روزنامه‌ها یا بیلبوردها توجه نکنند. تحقیقات نشان می‌دهند که کاربران به وب‌سایت‌هایی که در نتایج اوّل گوگل قرار دارند بیشتر اعتماد می‌کنند. حضور شما در نتایج اوّل گوگل با کمک گوگل ادز می‌تواند جایگاه مناسبی برای شما در چشم کاربران ایجاد کند و این خود می‌تواند به افزایش ورودی و فروش سایت شما کمک کند. هدفمند بودن و هوشمند بودن تبلیغات گوگل باعث می‌شود که این روش تبلیغات از هر شیوه دیگری بازدهی بیشتری داشته باشد.

مقایسه نموداری SEO سایت و ADS گوگل
سئو
سرعت مشاهده نتیجه
40%
رتبه با عین کلمه کانونی
75%
نیاز به تولید محتوا
100%
تضمین نمایش کسب و کار
70%
پایداری کسب و کار در جایگاه کسب کرده
80%
هزینه کردن صرف گرفتن رتبه
55%

گوگل ادوردز
سرعت مشاهده نتیجه
90%
رتبه با عین کلمه کانونی
100%
نیاز به تولید محتوا
20%
تضمین نتیجه نمایش کسب و کار
100%
پایداری کسب و کار در جایگاه کسب کرده
0%
هزینه کردن صرف گرفتن رتبه
100%
سئو یکی از شناخته‌شده‌ترین روش‌ها برای بهبود رنک وب‌سایت‌ها است. امّا اگر مایل هستیم که جایگاه سایت خود را بهبود دهیم، آیا بهتر است به سئو روی بیاوریم یا تبلیغات گوگل ادز؟

مدت‌زمان:

نتیجه پیاده‌سازی سئو سایت معمولاً در بازه زمانی حداقل ۳ الی ۶ ماه قابل‌رؤیت است، درصورتی‌که نتیجه گرفتن از ادوردز گوگل فوری و آنی است. تفاوت اصلی در اینجا است که نتایج سئو ماندگاری و پایداری دارد ولی تأثیرگذاری ادوردز در مدت‌زمان تعریف‌شده باقی می‌ماند.

ترافیک سایت:

کسب ترافیک بیشتر برای سایت با ادوردز پولی است ولی در تکنیک‌های سئو افزایش ترافیک سایت رایگان است و هزینه شما صرف خدمات کارشناس سئو می‌شود. در تبلیغات گوگل ترافیک سایت صرفاً در بازه زمانی تبلیغ بالا خواهد بود.

ضمانت:

در سئو هیچگونه ضمانتی برای قرار گرفتن سایت شما در نتیجه اوّل گوگل وجود ندارد. درصورتی‌که تبلیغات گوگل به شما ضمانت می‌دهد که وب‌سایت شما در نتیجه اوّل گوگل قرار خواهد گرفت.

کلیدواژه:

تبلیغات گوگل وب‌سایت شما را دقیقا با کلمات منتخب شما به کاربران نمایش خواهد داد. درصورتی‌که سئو با طیفی از کلمات به رتبه گیری و افزایش ترافیک سایت می‌پردازد.

کلیدواژه منفی:

گاهی اوقات کلماتی هستند که به‌اشتباه سایت شما با آن‌ها رتبه گرفته است و برای حذف آن‌ها گوگل ادوردز به سریع‌ترین حالت ممکن امکان حذف آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند، درصورتی‌که با سئو انجام چنین حذفی زمان‌بر خواهد بود.

درآمدزایی:

تبلیغات گوگل درآمدزایی لحظه‌ای دارد و تا زمانی که تبلیغات را ادامه دهید به‌سرعت افزایش درآمد کسب‌وکار را برای شما به همراه خواهد آورد. این در حالی است که برای کسب درآمد با سئو شما به مدت‌زمان بیشتری نیاز دارید

ویژگی های تبلیغات گوگل با تاپ سئو

تنظیم کردن شماره موبایل

با استفاده از این امکان، کاربر بدون نیاز به یادداشت شماره تماس شما به طور مستقیم از صفحه سرچ می‌تواند شماره های شما را دیده و با شما تماس بگیرد.

تنظیم سایت لینک

با استفاده از تنظیم سایت لینک‌ها صفحات بیشتری از سایت شما را به عنوان لندینگ پیج هدف، به کاربر نمایش می‌دهیم.

استفاده از extensions

با استفاده از افزونه‌های موجود در تبلیغات گوگل متن و نوع تبلیغ شما از سایرین متفاوت خواهد بود که این مورد باعث جذب مشتریان بیشتر می‌گردد.

گزارش‌های منظم روزانه

به طور منظم و مستمر در طول اجرای کمپین گزارش‌های دقیق و هدفمندی از میران دیده شدن، کلیک، هزینه و غیره به شما ارائه می‌گردد.

هزینه مناسب تر

تلاش ما این است که با حداقل سود ممکن، کمپین‌های شما را مدیریت نماییم تا با به مناسب ترین هزینه ممکن تبلیغات شما انجام شود.

تنظیم کلمات کلیدی منفی

با تنظیم کردن کلمات کلیدی منفی از کلیک‌های غیر هدفمند جلوگیری می‌کنیم که این امر باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود.
تعرفه تبلیغات گوگل با تیم تاپ سئو

پلن پنج

9,000,000 تومان ۵۰۰ دلار
ثبت سفارش

پلن چهار

5,400,000 تومان ۲۰۰ دلار
ثبت سفارش

پلن سه

1,800,000 تومان ۱۰۰ دلار
ثبت سفارش

پلن دو

900,000 تومان ۵۰ دلار
ثبت سفارش

پلن یک

360,000 تومان ۲۰ دلار
ثبت سفارش
سوالات متداول در مورد تبلیغات کلیکی گوگل
بله. کارشناسان تاپ سئو امکان ثبت تبلیغات گوگل برای سایت ها با دامنه آی آر را دارا هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.
فعال سازی یک کمپین گوگل ادز برای وب سایت شما ارتباطی به سئو و جایگاه فعلی  آن در گوگل ندارد. با تبلیغات گوگل شما می توانید در کمتر از ۲۴ ساعت، لینک یک نتایج گوگل باشید.
تعداد روزهای هر کمپین کاملا اختیاری است. با توجه به هزینه مدنظر شما، بودجه بندی روزانه برای کمپین درنظر گرفته خواهد شد. به عنوان مثال، شما می توانید ۲۰ دلار را در دو روز مصرف کنید یا در ده روز.
تعداد کلمات کلیدی در هر کمپین تبلیغات کلیکی گوگل نا محدود است. کارشناسان ما کلمات کلیدی مدنظر شما را در گروه های مختلف دسته بندی خواهند کرد.
هزینه هر کلیک در یک کمپین گوگل ادز با توجه به نوع کلمه کلیدی مدنظر شما و میزان رقابت در آن کلیدواژه متفاوت خواهد بود. به طور کلی، گوگل تعیین کننده هزینه هر کلیک برای هر کلیدواژه است.
بهینه سازی هر کمپین تبلیغات گوگل نقش بسزایی در کاهش هزینه های آن دارد. کارشناسان ما با استفاده از اصول مدیریت صحیح هزینه ها مانند حذف کلمات غیر هدف، افزایش کوالیتی اسکور تبلیغات و غیره می توانند در هزینه های شما صرفه جویی کنند.
کارشناسان تیم تاپ سئو در کمتر از یک ساعت کمپین تبلیغاتی با کلمات هدف شما را ایجاد می کنند و این کمپین در کمتر از ۲۴ ساعت مورد تایید گوگل قرار گرفته و اجرایی می شود.
مطالب بلاگ درباره تبلیغات کلیکی
پروژه‌های برتر تبلیغات کلیکی تیم ما
برای مشاهده نتایج کار تیم تاپ سئو می‌توانید پروژه‌های کار تیم ما را مشاهده کنید و برند آن‌ها را بررسی کنید.
+