افزایش نصب اپلیکیشن

رشد و افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن

به‌عنوان یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن ممکن است برای تولید برنامه خود ماه‌ها زمان گذاشته باشید امّا بعد از انتشار آن در مارکت ها، بازخوردی که مدنظر داشته‌اید را دریافت نکرده‌اید و اپلیکیشن شما نصب بالایی نداشته است. آیا می‌دانستید که با بهره بری از تکنیک‌های خاص و با استفاده از سئو اپلیکیشن می‌توانید اپ خود را به افراد بیشتری بشناسانید، نصب بیشتری دریافت کنید و درآمد خود را چند برابر کنید؟ برای آشنایی با روش‌های رشد اپلیکیشن و افزایش نصب اپلیکیشن به صورت کاملا تضمینی با کارشناسان تاپ سئو ارتباط برقرار کنید.

افزایش نصب اپلیکیشن

افزایش نصب اپلیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن با تبلیغات گوگل

 

تبلیغات گوگل راهی بسیار سریع و مقرون‌به‌صرفه برای افزایش تعداد نصب‌های اپلیکیشن شماست. با استفاده از ادز گوگل شما می‌توانید به‌صورت کاملاً تضمینی برای اپلیکیشن خود نصب دریافت کنید و فقط زمانی هزینه پرداخت کنید که کاربران اپلیکیشن شما را روی دستگاه خود نصب کرده باشند.

گوگل تبلیغات مربوط به اپلیکیشن شما را به‌صورت کاملاً هدفمند به کاربرانی نشان می‌دهد که اپلیکیشن شما را در حال حاضر نصب ندارند و به حوزه اپلیکیشن شما علاقه‌مند هستند. در این روش حداقل میزان نصب دریافتی ۱۰۰۰ نصب خواهد بود، ولی به‌طورکلی محدودیتی برای تعداد نصب‌ها وجود نخواهد داشت.

ثبت تبلیغ برای اپلیکیشن شما بسیار سریع انجام خواهد شد و تعداد نصب‌های اپلیکیشن شما در مدت‌زمانی کوتاه به میزان قابل‌توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. این روش افزایش نصب اپلیکیشن بی‌شک سریع‌ترین و تضمینی‌ترین روش ارتقا و رشد اپلیکیشن ها است.

افزایش نصب با ارسال نوتیفیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن یکی از بهترین شیوه‌های بازاریابی و راهی مناسب برای برقراری ارتباط با مخاطبین محسوب می‌شود. با ارسال پوش نوتیفیکیشن شما می‌توانید محصولات و خدمات جدید خود را به مخاطبین خود معرفی کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید کاربران خود را از جدیدترین ویژگی‌های اپلیکیشن خود باخبر سازید و از این طریق تعداد نصب‌های اپلیکیشن خود را افزایش دهید.

در این روش، افزایش نصب اپلیکیشن به‌صورت کاملاً واقعی انجام می‌شود، زیرا کاربران واقعی اپلیکیشن شما را نصب خواهند کرد. افزایش نصب اپلیکیشن قطعاً افزایش درآمد شما را به ارمغان خواهد آورد.

aso

aso

بهینه سازی اپلیکیشن برای اپ استورها

همانند موتورهای جستجو، اپلیکیشن استورها نیز با در نظر گرفتن کلیدواژه‌های موجود در صفحه اپلیکیشن ها جستجو را انجام داده و نتایج را به کاربر نمایش می‌دهند. درنتیجه، بهینه‌سازی صفحه مربوط به اپلیکیشن شما در اپ استورها می‌تواند تأثیر زیادی روی رشد برنامه شما داشته باشد.

مانند سئو سایت، سئو اپلیکیشن ها نیز فرآیندی است که در آن حضور شما در بازار هدف بهینه‌سازی می‌شود و از این طریق برند و اپلیکیشن شما شناخته‌شده‌تر می‌شود.

در روش‌های بهینه‌سازی اپلیکیشن برای اپ استور ها (ASO)، مواردی مانند عنوان اپلیکیشن، کلیدواژه‌ها، توضیحات برنامه، نقد و بررسی‌ها و سایر موارد همگی بهینه‌سازی می‌شوند تا با حضور مؤثرتر شما در مارکت ها، افزایش نصب اپلیکیشن برای شما ممکن شود.

فواید استفاده از روش های نصب تضمینی اپلیکیشن

افزایش میزان دیده شدن

در میان خیل عظیم اپلیکیشن ها، برنامه شما برای موفقیت نیاز دارد که دیده شود. روش‌های رشد اپلیکیشن منجر به بهتر و بیشتر دیده شدن برنامه شما می‌شوند.

افزایش درآمد از اپلیکشن

هرچه اپلیکیشن شما بیشتر میان کاربران شناخته شود، افراد بیشتری آن را نصب خواهند کرد و افزایش نصب اپلیکیشن نیز می‌تواند منجر به افزایش فروش و درآمد شما شود.

افزایش کاربران واقعی

روش‌های افزایش نصب اپلیکیشن تضمین می‌دهند که کاربرانی که اپلیکیشن شما را نصب می‌کنند واقعی هستند و بدون هیچ اجباری و کاملاً به خواست خود اپ شما را نصب می‌کنند.

سوالات متداول در مورد افزایش نصب اپلیکیشن

 بهینه‌سازی اپ استور ها (App Store Optimization) به تکنیک‌هایی گفته می‌شود که در آن حضور اپلیکیشن شما در اپ استور مربوط (گوگل پلی یا اپ استور اپل) بهینه‌سازی می‌شود. درواقع، با سئو کردن صفحه اپلیکیشن شما در مارکت مدنظر، میزان ورودی و نصب اپلیکیشن شما به‌صورت ارگانیک افزایش پیدا می‌کند.

فهرست