انتشار اپلیکیشن

انتشار اپلیکیشن در اپ استور‌‌ها

به‌عنوان یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن‌های اندروید یا آی او اس، حتماً می‌دانید که ساخت اپلیکیشن تنها نیمی از راه است. نیمه دیگر پیش روی شما انتشار برنامه در اپلیکیشن استور ها و معرفی اپ خود به کاربران است. در کنار مارکت های داخلی مانند کافه بازار یا سیب اپ، انتشار برنامه در گوگل پلی، اپ استور و سایر مارکت های جهانی خواستگاه بیشتری دارد. زیرا با انتشار اپ در این مارکت ها، نه‌تنها اپلیکیشن به بازار جهانی معرفی می‌شود، بلکه توسعه‌دهنده می‌تواند از طریق برنامه خود کسب درآمد دلاری بسیار ارزشمندی نیز داشته باشد.

پیش‌نیاز انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی یا اپ استور ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی یا اپ استور است که متأسفانه به دلیل وجود محدودیت‌ها برای کاربران ایرانی، امکان ساخت این حساب‌ها برای توسعه‌دهندگان ایرانی وجود ندارد!

امّا این محدودیت‌ها به معنای پایان کار نیست! تیم تاپ سئو با در اختیار داشتن اکانت های توسعه‌دهنده گوگل و اپل، امکان انتشار اپلیکیشن در Google Play و یا در App Store را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه برای شما فراهم می‌کند. اکانت های معتبر تیم تاپ سئو به شما این تضمین را می‌دهند که اپلیکیشن شما که حاصل دسترنج شماست از طریق حسابی مطمئن منتشر می‌شود و در آینده خطر یا مشکلی آن را تهدید نخواهد کرد (توجه داشته باشید که به دلیل سیاست های جدید گوگل، انتشار اپلیکیشن های تلگرامی به‌هیچ‌عنوان پذیرفته نمی‌شود).

انتشار اپلیکیشن

برای جهانی کردن اپلیکیشن خود و کسب درآمدی که لایقش هستید همین حالا شروع به کارکنید. شما می‌توانید با کارشناسان تیم تاپ سئو برای دریافت مشاوره رایگان درزمینهٔ انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی همین حالا ارتباط برقرار کنید.

(خدمات انتشار اپلیکیشن در اپ استور اپل و همچنین ساخت حساب دولوپر اپل در حال حاضر ارائه نمی شوند)

ثبت سفارش انتشار اپلیکیشن

اگر مایل هستید اپلیکیشن خود را در گوگل پلی یا اپ استور منتشر کنید، می توانید همین حالا از تیم تاپ سئو در این راستا کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به صفحه خرید مراجعه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۰۷۲۵۴۸۶۱

مزایای انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های جهانی

انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های جهانی مانند گوگل پلی و اپ استور باعث افزایش اعتبار و میزان شناخته شدن برند شما در سطح بین‌المللی می‌شود. علاوه بر این با معرفی اپلیکیشن خود به جامعه هدف بزرگ‌تر می‌توانید کاربران بیشتری را جذب و درآمد بیشتری را کسب کنید.

نتایج انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های جهانی

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور با کمک تیم تاپ سئو در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند و تمام سختی‌های مربوط به ساخت اکانت توسعه‌دهنده و انتشار اپلیکیشن را از سر راه شما برمی‌دارد. با پرداخت هزینه‌ای مناسب و در اسرع وقت اپلیکیشن خود را جهانی کنید.

روش انتشار برنامه در گوگل پلی و سایر مارکت ها

 

گوگل پلی

انتشار برنامه در گوگل پلی

برای انتشار برنامه در گوگل پلی ابتدا باید اکانت دولوپر که حسابی مخصوص توسعه‌دهندگان است را ساخت. برای ساخت این حساب به مدرک شناسایی هویتی از کشورهای مورد تائید گوگل نیاز خواهید داشت. در مرحله بعد باید اطلاعات و مشخصات اپلیکیشن (آیکن اپلیکیشن، اسکرین شات ها و غیره) را ارسال کنید. مرحله نهایی نیز آپلود فایل با فرمت APK و انتشار برنامه است.

اپ استور

انتشار برنامه در اپ استور (نا موجود)

در اولین مرحله باید اپ خود را تست کنید تا مطمئن شوید فاقد باگ یا کرش است. در مرحله بعد باید یک اکانت دولوپر اپل بسازید که لازمه آن داشتن اطلاعات بانکی/هویتی از کشورهای مورد تائید اپل است. حال باید اطلاعات لازم برای انتشار اپلیکیشن موردنظر مانند (توضیحات، عکس، لوگو و غیره) را محیا کنید و درنهایت اپلیکیشن خود را برای بررسی و انتشار در اپ استور ثبت کنید.

بازار

انتشار برنامه در کافه بازار (ناموجود)

برای انتشار برنامه در کافه بازار ابتدا باید با حساب جیمیل خود در کافه بازار وارد شوید و سپس با فراهم کردن اطلاعات هویتی خود مراحل ساخت اکانت را تکمیل کنید. بعد از تکمیل حساب باید قرارداد انتشار محتوای دیجیتال کافه بازار را مطالعه کرده و بپذیرید. نهایتاً با آپلود فایل APK و واردکردن اطلاعات و جزئیات مربوط به اپلیکیشن برنامه خود را منتشر کنید.

سیب اپ

انتشار برنامه در سیب اپ

سیب اپ یک مارکت ایرانی معتبر برای انتشار برنامه‌های iOS است. برای انتشار برنامه ابتدا باید مدارک لازم هویت حقیقی و حقوقی (کد ملی، کد اقتصادی و غیره) خود را برای ثبت در سیب اپ آماده کنید و سپس قرارداد مابین سیب اپ را بررسی و تائید کنید و درنهایت از اپلیکیشن خود خروجی ad-hoc بگیرید. بعد از انجام این مراحل می توانید برنامه خود را منتشر کنید.

سوالات متداول در مورد انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی توسط تیم تاپ سئو در کمتر از ۲۴ ساعت انجام خواهد شد. انتشار اپلیکیشن در اپ استور نیز بین ۳ هفته تا یک ماه زمان خواهد برد.

فهرست