انتشار اپلیکیشن

انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های جهانی

Google play

App store

باتوجه به افزایش روزافزون بازار اپلیکیشن  با سیستم‌ عامل‌های مختلف Android ،IOS و … توسعه دهندگان اپلیکیشن برای معرفی برنامه خود پس از برنامه نویسی اپلیکیشن و روی کار آمدن آن برای معرفی به دیگران و کسب درآمد بیشتر از طریق اپلیکیشن خود  باید برنامه خود را در مارکت‌های مختلف و معتبر مانند گوگل پلی، اپ استور سیب اپ و … منتشر کنند. که متاسفانه به دلیل تحریم های مختلفی که ایران دچار آن است برای انتشار برنامه در گوگل پلی و اپ استور که دو مارکت جهانی و بزرگ هستند نمیتوان به راحتی اکانت دولوپری گوگل و اپل که نیاز اولیه آن است را درست کرد.

اما تیم تاپ سئو با داشتن اکانت دولوپر و معتبر گوگل و اپل میتواند به راحتی برنامه شما را در گوگل پلی و اپ استور منتشر و برند شما را جهانی کند.

نتایج انتشار اپلیکیشن

انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های معتبر باعث افزایش اعتبار و برندسازی میشود، هم چنین افراد بیشتری اپلیکیشن شما رو میبینند و تعداد نصب اپلیکیشن شما بیشتر میشود.

نتایج انتشار اپلیکیشن

نتیجه انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور با تاپ سئو به این صورت است که هزینه های مربوط به اکانت و سختی هایش را ندارید و با اکانت دولوپری ما به راحتی میتوانید برنامه خود را منتشر کنید و درامد زیادی رو از طریق اپلیکیشن خود داشته باشید.
انتشار اپلیکیشن

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

Google play
برای انتشار برنامه در گوگل پلی ابتدا باید اکانت دولوپری ساخت که خود دارای مراحل مختلف است من جمله داشتن مدرک شناسایی هویتی از کشورهای مورد تایید گوگل. سپس باید اطلاعات کاربری به حساب توسعه دهندگان گوگل اضافه کنید .و در مرحله بعد مشخصات نرم افزار ( آیکن اپلیکیشن، قیمت و ...) رو ارسال کنید. و در مراحل آخر آپلود فایل با فرمت APK و انتشار برنامه است.
انتشار اپلیکیشن

انتشار اپلیکیشن در اپ استور

App store
ابتدا باید اپلیکیشن خود را با قوانین اپل که در سایت رسمی اپل عنوان شده است تطبیق دهید. سپس آن را تست کنید تا مطمئن شوید فاقد باگ یا کرش است و بعد یک اکانت دولوپر اپل بسازید که نیاز آن داشتن حساب شخصی_ هویتی از کشورهای تایید اپل است و بعد از آن باید یک اکانت iTunes برای خود جهت مدیریت راحت تر اپ درست کنید و اطلاعات لازم برای برنامه مورد نظر مثل (توضیحات، عکس و ...) محیا کنید و در نهایت اپلیکیشن خود را برای ثبت رسمی بررسی و آن را منتشر کنید.

انتشار اپلیکیشن در سیب اپ

Sibapp
از آن جایی که انتشار برنامه در اپ استور کاری بسیار پرهزینه‌تر نسبت به مارکت‌های دیگر است بسیاری از توسعه دهندگان به سیب اپ که یک مارکت ایرانی معتبر برای برنامه‌های ios ای است روی می‌اوردند که انتشار برنامه در این مارکت به این صورت است که ابتدا باید مدارک لازم هویا حقیقی و حقوقی (کارت ملی، کد اقتصادی و ...) خود را برای ثبت در سیب اپ اماده کنید و سپس قرارداد مابین سیب اپ را بررسی و تایید کنید و درنهایت از اپلیکیشن خود خروجی ad-hoc بگیرید که این مرحله نیازمند اکانت دولوپری اپل است.
مشاوره و آنالیز رایگان سایت
+ +