انتشار اپلیکیشن

انتشار اپلیکیشن در اپ استور‌‌ها

انتشار اپلیکیشن

به‌عنوان یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن‌های اندروید یا آی او اس، حتماً می‌دانید که ساخت اپلیکیشن تنها نیمی از راه است. نیمه دیگر پیش روی شما انتشار برنامه در اپلیکیشن استور ها و معرفی اپ خود به کاربران است. در کنار مارکت های داخلی مانند کافه بازار یا سیب اپ، انتشار برنامه در گوگل پلی، اپ استور و سایر مارکت های جهانی خواستگاه بیشتری دارد. زیرا با انتشار اپ در این مارکت ها، نه‌تنها اپلیکیشن به بازار جهانی معرفی می‌شود، بلکه توسعه‌دهنده می‌تواند از طریق برنامه خود کسب درآمد دلاری بسیار ارزشمندی نیز داشته باشد.

پیش‌نیاز انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی یا اپ استور ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی یا اپ استور است که متأسفانه به دلیل وجود محدودیت‌ها برای کاربران ایرانی، امکان ساخت این حساب‌ها برای توسعه‌دهندگان ایرانی وجود ندارد!

امّا این محدودیت‌ها به معنای پایان کار نیست! تیم تاپ سئو با در اختیار داشتن اکانت های توسعه‌دهنده گوگل و اپل، امکان انتشار اپلیکیشن در Google Play و یا در App Store را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه برای شما فراهم می‌کند. اکانت های معتبر تیم تاپ سئو به شما این تضمین را می‌دهند که اپلیکیشن شما که حاصل دسترنج شماست از طریق حسابی مطمئن منتشر می‌شود و در آینده خطر یا مشکلی آن را تهدید نخواهد کرد (توجه داشته باشید که به دلیل سیاست های جدید گوگل، انتشار اپلیکیشن های تلگرامی به‌هیچ‌عنوان پذیرفته نمی‌شود).

برای جهانی کردن اپلیکیشن خود و کسب درآمدی که لایقش هستید همین حالا شروع به کارکنید. شما می‌توانید با کارشناسان تیم تاپ سئو برای دریافت مشاوره رایگان درزمینهٔ انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی همین حالا ارتباط برقرار کنید.

(خدمات انتشار اپلیکیشن در اپ استور اپل و همچنین ساخت حساب دولوپر اپل در حال حاضر ارائه نمی شوند)

شماره تماس: ۰۹۱۰۷۲۵۴۸۴۳
تلگرام: [email protected]

ثبت سفارش انتشار اپلیکیشن

اگر مایل هستید اپلیکیشن خود را در گوگل پلی یا اپ استور منتشر کنید، می توانید همین حالا از تیم تاپ سئو در این راستا کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به صفحه خرید مراجعه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۰۷۲۵۴۸۶۱

مزایای انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های جهانی

انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های جهانی مانند گوگل پلی و اپ استور باعث افزایش اعتبار و میزان شناخته شدن برند شما در سطح بین‌المللی می‌شود. علاوه بر این با معرفی اپلیکیشن خود به جامعه هدف بزرگ‌تر می‌توانید کاربران بیشتری را جذب و درآمد بیشتری را کسب کنید.

نتایج انتشار اپلیکیشن در مارکت‌های جهانی

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور با کمک تیم تاپ سئو در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند و تمام سختی‌های مربوط به ساخت اکانت توسعه‌دهنده و انتشار اپلیکیشن را از سر راه شما برمی‌دارد. با پرداخت هزینه‌ای مناسب و در اسرع وقت اپلیکیشن خود را جهانی کنید.

انتشار اپ در گوگل پلی

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی

برای ثبت سفارش انتشار برنامه در گوگل پلی با ما تماس بگیرید

ثبت سفارش

روش انتشار برنامه در گوگل پلی و سایر مارکت ها

گوگل پلی

انتشار برنامه در گوگل پلی

برای انتشار برنامه در گوگل پلی ابتدا باید اکانت دولوپر که حسابی مخصوص توسعه‌دهندگان است را ساخت. برای ساخت این حساب به مدرک شناسایی هویتی از کشورهای مورد تائید گوگل نیاز خواهید داشت. در مرحله بعد باید اطلاعات و مشخصات اپلیکیشن (آیکن اپلیکیشن، اسکرین شات ها و غیره) را ارسال کنید. مرحله نهایی نیز آپلود فایل با فرمت APK و انتشار برنامه است.

سفارش انتشار

اپ استور

انتشار برنامه در اپ استور (نا موجود)

در اولین مرحله باید اپ خود را تست کنید تا مطمئن شوید فاقد باگ یا کرش است. در مرحله بعد باید یک اکانت دولوپر اپل بسازید که لازمه آن داشتن اطلاعات بانکی/هویتی از کشورهای مورد تائید اپل است. حال باید اطلاعات لازم برای انتشار اپلیکیشن موردنظر مانند (توضیحات، عکس، لوگو و غیره) را محیا کنید و درنهایت اپلیکیشن خود را برای بررسی و انتشار در اپ استور ثبت کنید.

سفارش انتشار

بازار

انتشار برنامه در کافه بازار (ناموجود)

برای انتشار برنامه در کافه بازار ابتدا باید با حساب جیمیل خود در کافه بازار وارد شوید و سپس با فراهم کردن اطلاعات هویتی خود مراحل ساخت اکانت را تکمیل کنید. بعد از تکمیل حساب باید قرارداد انتشار محتوای دیجیتال کافه بازار را مطالعه کرده و بپذیرید. نهایتاً با آپلود فایل APK و واردکردن اطلاعات و جزئیات مربوط به اپلیکیشن برنامه خود را منتشر کنید.

سفارش انتشار

سیب اپ

انتشار برنامه در سیب اپ

سیب اپ یک مارکت ایرانی معتبر برای انتشار برنامه‌های iOS است. برای انتشار برنامه ابتدا باید مدارک لازم هویت حقیقی و حقوقی (کد ملی، کد اقتصادی و غیره) خود را برای ثبت در سیب اپ آماده کنید و سپس قرارداد مابین سیب اپ را بررسی و تائید کنید و درنهایت از اپلیکیشن خود خروجی ad-hoc بگیرید. بعد از انجام این مراحل می توانید برنامه خود را منتشر کنید.

سفارش انتشار

سوالات متداول در مورد انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی توسط تیم تاپ سئو در کمتر از ۲۴ ساعت انجام خواهد شد. انتشار اپلیکیشن در اپ استور نیز بین ۳ هفته تا یک ماه زمان خواهد برد.

اگر در حال حاضر حساب دولوپر ندارید و مایل هستید انتشار اپلیکیشن را به ما بسپارید، برنامه شما از طریق حساب توسعه دهنده تیم تاپ سئو منتشر خواهد شد. اگر مایل هستید اپلیکیشن تحت عنوان شرکت شما منتشر شود، پیشنهاد می کنیم که جهت ساخت اکانت توسعه دهنده اختصاصی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

به دلیل حفظ امنیت اپلیکیشن های موجود روی حساب توسعه دهنده تیم تاپ سئو، امکان فراهم کردن این دسترسی وجود نخواهد داشت. امّا گزارش کامل به همراه تصویر از محیط پنل در صورت درخواست در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای آشنایی با تعرفه ها و کسب اطلاعات دقیق در مورد جزئیات خدمات ما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان تیم تاپ سئو تماس برقرار کنید. تاپ سئو ۲۴ ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات شماست.

بله. شما می‌توانید هر زمانی که مایل بودید با پرداخت هزینه ای مختصر برای اپلیکیشن اندروید یا آی او اس خود آپدیت ارائه دهید.

قبل از ثبت درخواست انتشار اپلیکیشن خود، شما باید مواردی مانند اسکرین شات ها از محیط اپ، لوگو، توضیحات و غیره را آماده سازی کنید. برای دریافت لیست کامل موارد مورد نیاز برای انتشار برنامه در گوگل پلی یا اپ استور با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

اپلیکیشن منتشر شده توسط تیم تاپ سئو به صورت دائمی در اپلیکیشن استورها قرار خواهد گرفت و خطری برنامه شما را تهدید نخواهد کرد. امّا اگر اپلیکیشن شما به دلیل نقض قوانین گوگل (داشتن سطح دسترسی های خطرناک، نقض حریم خصوصی کاربر و غیره) توسط گوگل حذف شود، تیم تاپ سئو در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت.

پست های وبلاگ ما

5 نکته در بازنویسی محتوا
نکات مهم سئو2020
صفحه orphan

نظرات

۳۶ نظرات

  • قطعا اپلیکیشن شما و سایر موارد که به store listing مربوط میشه. شامل آیکن، اسکرین شات ها و غیره. برای دریافت لیست کامل این موارد با ما تماس بگیرید.

  • شما برای ساخت اکانت دولوپر گوگل باید مشخصات یک شخص حقیقی غیر ایرانی رو داشته باشید. در زمینه ساخت اکانت تاپ سئو می تونه به شما کمک کنه. با ما تماس بگیرید.

  • سلام. برای انتشار اپلیکیشن پولی در گوگل پلی شما باید اکانت merchant داشته باشید. در حال حاضر خیر ولی بزودی این سرویس رو فعال می کنیم.

  • اکانتی که توسط تاپ سئو برای شما ساخته بشه با مشکلی مواجه نمیشه. مگر اینکه شما اپلیکیشنی رو منتشر کنید که قوانین اپل رو نقض کنه و اینکار منجر به بسته شدن اکانت بشه. در این صورت ما نمی تونیم مسئولیتی رو به عهده بگیریم

  • سلام. خواهش می کنم. خیر با پی پل ممکن نیست. برای برنامه پولی باید حساب متصل به سوئیفت و مرچنت اکانت گوگل داشته باشید که هویت یک فرد حقیقی غیر ایرانی رو نیاز داره.

  • سلام. برای انتشار اپلیکیشن پولی نیاز به مرچنت اکانت گوگل هست که ما در حال حاضر این سرویس رو ارائه نمیدیم. ولی ادموب چرا. می تونیم براتون فعال کنیم. لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

  • سلام. به دلیل مشکلات امنیتی که در این اپلیکیشن ها رایجه و به دلیل سخت گیری های گوگل و اپل، خیر منتشر نمی کنیم

 • سلام و عرض ادب
  من می خواستم اکانت دولوپر گوگل بخرم. می خواستم ببینم شما می تونید کار پرداخت هزینه رو برای من انجام بدید و اکانت به نام خودم باشه؟

 • سلام وقت بخیر

  من اپلیکشن آپلود کردم الان که میخوام نسخه جدید بزارم تو گوگل پلی به مشکل خوردم نمیدونم از کجا این کارو کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام
   مراحل اضافه کردن آپدیت اپلیکیشن در گوگل پلی:
   ۱. وارد اکانت دولوپر گوگل خود بشید
   ۲. از بین اپ ها، اپلیکیشن مدنظر رو پیدا کنین
   ۳. روی release management و سپس App releases کلیک کنید
   ۴. روی manage production کلیک کنید و سپس Create release رو بزنید
   ۵. فایل apk مدنظر رو آپلود کنید
   ۶. در بخش What’s new in the release? هم در مورد تغییرات ورژن جدید توضیح بدید
   ۷. اول save بزنید و بعد review
   ۸. در مرحله آخر هم روی Start Rollout to Production کلیک کنید

 • سلام
  من اپ خودم را در گوگل پلی دو روز پیش منتشر کردم و لینک دانلود دریافت کردم و الان داخل گوگل پلی موجوده!
  ولی در قسمت جستجوی گوگل هرچی سرچ میزنم اپ من در نتایج سرچ نشون نمیده؟

  • برای اینکه اپلیکیشن شما با سرچ در گوگل پلی دیده بشه باید بهینه سازی بشه. به این کار سئو اپلیکیشن می گن. با پشتیبانی تماس بگیرید کامل راهنماییتون می کنن.

 • سلام برنامه ساختم با نسخه ۴.۲.۲
  الان در گوشی نسخه ۹ نصب و اجرا میشه ولی در گوشی نسخه ۴.۲.۲ و نسخه ۶ فقط نصب میشه و بعد از اجرا وارد برنامه نمیشه و خطای متوقف شد میده
  یعنی امکان داره از ثبت نبودن در گوگل پلی باشه یا مشکل از چیز دیگست؟

  و اینکه اپ من کاملا رایگانه برای ثبت در گوگل پلی هزینه ای باید پرداخت کنم

  • سلام.
   اینکه یه نسخه نصب شده نسخه دیگه هم باید نصب بشه پس ربطی به گوگل پلی نداره.
   شما حتی اگر اپلیکیشنتون هم رایگان باشه باید برای ثبت اپلیکیشین اکانت دولوپر از گوگل بخرید که هزینه داره.

  • ربطی به رایگان بودن نداره که دوست عزیز.
   اولا که ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی هزینه خودشو داره (فارغ از پولی یا رایگان بودن اپ)
   دوم اینکه خیلیا با اپ رایگان و به واسطه نمایش تبلیغات در اپ کسب درآمد می کنن

  • لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا دقیق تر و بهتر راهنماییتون کنن. می تونید کامل تمام شرایططون رو شرح بدید و از هزینه ها هم اگاه بشید. به آیدی های تلگرام یا شما تماس موبایل تماس بگیرید.

 • سلام ببخشد میخوام بدونم اپلکشن های توی گوگل پلی میزارن در مقابل هر دانلود پول میده یا ن اگر پول میده چی قسم و اگر پول نمیده چی قسم از طریق اپلکشن درامد میکند ممنون

  • سلام. انتشار اپلیکیشن رایگان در گوگل پلی برای شما درآمدی نخواهد داشت. برای درآمد باید از مرچنت اکانت گوگل استفاده کنید که در ایران کسی براتون نمیسازه. مگر اینکه یک فرد خارج از ایران اطلاعات حساب بانکیش رو در اختیارتون بذاره. ولی شما میتونید اپلیکیشنتون را داخل اکانت ما بذارید و در سودش شریک بشیم. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید حتما.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *