خدمات ترجمه

خدمات ترجمه و تولید محتوا، دغدغه‌ی همیشگی صاحبان سایت بوده‌است. آنچه که باعث دیده شدن وب‌سایت در نتایج موتورهای جستجو می‌شود، یک نوشته‌ی به‌روز، کامل و بی نقص است.
این به‌روز بودنِ نوشته‌ها و مقالات، امری‌ست که به سادگی حاصل نمی‌شود؛ چرا که اغلب مقالات دنیا، در تمامی زمینه‌های علمی، پژوهشی، پزشکی، تکنولوژی و … به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند و دارندگان سایت، برای پیشبرد هدف خود که تولید محتوای مخاطب‌محور است با چالش ترجمه رو‌به‌رو هستند. این چالش زمانی پررنگ‌تر می ‌شود که پای ترجمه‌ی تخصصی به میان می‌آید.
فرض کنید؛ شما باید برای یک سایت کشاورزی محتوا تولید کنید و نیاز است که آخرین نتیجه تحقیقات محققان سم‌شناسی را منتشر کنید. آیا دانش کافی در زمینه‌ی آفت‌ و راه‌حل‌های مبارزه با آن و همینطور فرمول‌های شیمیایی در این زمینه را دارید؟ آیا برای انتفال این اطلاعات از انگلیسی به فارسی آمادگی دارید؟
ما در تاپ سئو، به دنبال حل این دغدغه از سوی نویسندگان سایت و صاحبان کسب‌‌وکار هستیم؛ چراکه تولید محتوای متنی، امروزه به جزئی جدایی‌ناپذیر برای جذب کاربران و بالا بردن کیفیت برند و در نتیجه بهبود درآمد، شده است.

خدمات-ترجمه

محتوای ترجمه‌ای چیست؟

محتوای خوب، همچون خونی در رگ‌های سایت شماست که جریان آن به سایت موجودیت می‌بخشد. پس باید به دنبال بهترین محتوا باشید. یکی از رایج‌ترین و در عین‌حال تخصصی‌ترین راهکارهای تولید محتوای باارزش، تولید محتوای ترجمه‌ای است. این روش، اغلب بهترین نتیجه را برای بهتر دیده شدن سایت‌، رقم می‌زند و ترافیک بالایی را روانه‌ی سایت شما می‌کند.
حتی اگر شما با تبلیغات و هزینه‌های زیاد (با توجه به نوسانات نرخ دلار) به صفحه‌ی اول گوگل برسید و کاربر وارد سایتتان شود و محتوای شما را مفهومی و کاربردی نیابد، فورا صفحه را ترک می‌کند؛ و این در طولانی‌مدت منجر به تنزل رتبه‌تان می‌شود. برای تولید محتوا، هوشیارانه عمل کنید.

بیش از 50 درصدِ محتوای موجود در اینترنت به زبان انگلیسی است. از این فرصت برای تولید محتوایی منحصر‌به‌فرد و به‌روز استفاده کنید.

محتوای ترجمه شده
به چه روشی می‌توان محتوای ترجمه‌ای تولید کرد؟

تولید محتوای ترجمه‌ای، به دو روش انجام می‌شود. در ادامه به توضیح این روش‌ها می‌پردازیم تا شما با توجه به نوع خدمات و نیاز خود، بهترین را انتخاب کنید.

 1. محتوای تالیفی

  وقتی نویسنده از منابع مختلفی برای نوشتن استفاده میکند و آنها را به زبان مقصد برمی‌گرداند، لاجرم از ادبیات و خلاقیت خودش در کنارهم قرار دادن واژگان بهره می‌برد. در این حالت، محتوای تولیدشده، محتوایی تالیفی‌ است.
  این نوع محتوا که حاصل دانش و خلاقیت نگارنده است، هیچ نمونه‌ مشابهی ندارد و می‌توان با قاطعیت از غیرکپی بودن آن دفاع کرد.

 2. محتوای ترجمه‌ای

  روشی که اغلب در فضای اینترنت برای تولید محتوا انجام‌می‌شود، این روش است. در این روش، نویسنده برای تولید محتوا، منابع مختلف را مطالعه و سپس ترجمه می‌کند. شاید در ابتدا فکر کنید این‌کار، می‌تواند به سادگی و توسط هر تولیدکننده محتوایی انجام شود؛ اما واقعیت چیز دیگری است.
  ترجمه‌ی اینگونه مقالات نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارد. کسانی می‌توانند این نوع محتوا را تولید کنند که اولا، با زبان‌های خارجی آشنایی لازم را داشته باشند و ثانیا، بتوانند جمله‌هایی روان و معادلِ زبان مقصد تولید کنند.

  ما برای همکاری با افراد، موسسات، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی جهت تولید محتوایی منحصربه‌فرد و باکیفیت آماده‌ی خدمات‌رسانی هستیم.

تولید محتوای ترجمه‌ای چه خصوصیاتی دارد؟

یک محتوای باکیفیت، نیازمند منابع معتبر است. چیزی که در دنیای امروز و با توجه به تکثر منابع، ممکن است گمراه کننده باشد. برای اینکه نوشته‌ی ما حاوی موثق‌ترین اطلاعات و داده‌ها باشد، باید دانش زبانی بالایی داشته باشیم. به این ترتیب می‌توان بهترین و اصولی‌ترین منابع را شناسایی و بر اساس آن محتوا تولید کرد. جدای معتبر بودن منابع در محتوای ترجمه‌ای، برخی دیگر از خصوصیات این نوع محتوا در زیر آمده است:

 • موجب صرفه‌جویی در زمان می‌شود.
 • کپی نیست.
 •  در فروشگاه‌های آنلاین، دسترسی به اطلاعات محصولات را راحت تر می‌کند.
 • برای موتورهای جستجو ارزش بالایی دارد.
 • از نظر اطلاعات، دست اول است.(بخصوص در محتوای تالیفی)
 • حاصل آن محتوایی باکیفیت است.
 • در محتواهای خارجی، ایده های جدید بیشتر در دسترس است.

ویژگی خدمات ترجمه در تاپ‌سئو

 • خدمات ترجمه از جمله خدماتی‌ست که اعتماد در آن نقش مهمی ایفا می‌کند. بسیاری از مشتریان با تکیه بر این فاکتور‌ اقدام به تصمیم‌گیری می‌کنند. تیم ما، با دارا بودن گواهینامه اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور، زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت به شما این تضمین را می‌دهد که بدون دغدغه، هزینه‌های ترجمه خود را بپردازید.
 • سابقه همکاری تیم متخصص ما، در انجام انواع خدمات ترجمه با سازمان هایی چون دانشگاه‌های علوم پزشکی، دانشگاه‌های وزارت علوم، اتاق های بازرگانی و صنایع، شرکت نوین زعفران، شرکت بیمه کارآفرین، بانک های ملت، صادرات، کشاورزی و بسیاری از مجموعه های تجاری معتبر، بیانگر کیفیت خدمات و اعتماد شماست.
 • پس از ثبت سفارش، ما متعهد می‌شویم که ترجمه و محتوایی باکیفیت را در زمانی مقرر به مشتریان تحویل دهیم. در صورت هرگونه نارضایتی از سوی شما، تیم ما موظف به جبران خسارت و جلب نظر شماست.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته، امکان برقراری ارتباط مستقیم با مترجم می‌با‌شد. گاهی در شرایطی خاص، نیاز به برقراری تعامل بین سفارش دهنده و مترجم وجود دارد. لذا این امکان، موجب بالارفتن کیفیت ترجمه برای مشتریان عزیز می گردد.
 • خدمات ترجمه تنها به زبان انگلیسی محدود نمیشود. تیم ما در کنار مجموعه ای متنوع از مترجمان زبان‌های مختلف از سراسر دنیا قرارگرفته تا به بهترین منابع، فارغ از زبان آنها دسترسی داشته باشد.

خصوصیات محتوای ترجمه ایاگر شما هم به دنبال محتوایی هستید که برای مخاطبتان جذاب باشد و تمامی فاکتورهای سئو را دربرگیرد؛ و از همه مهمتر، مطابق با جدیدترین اطلاعات ارائه شده در جهان باشد، روی تولید محتوای ترجمه‌ای سرمایه‌گذاری کنید.
تاپ سئو، به پشتوانه‌ی تیمی متخصص از فارغ‌التحصیلان دانشگاه فردوسی، انواع خدمات ترجمه به زبان‌های مختلف دنیا را ارائه می‌دهد. برای اطلاع از جزئیات و هزینه‌های مربوطه با شماره‌های زیر در تماس باشید.شماره تلفن

شماره موبایل

فهرست