ساخت اکانت دولوپر

ساخت اکانت توسعه دهنده گوگل و اپل

google developer

برای اینکه بتوانید اپلیکیشن خود را در یکی از مارکت های جهانی مانند گوگل پلی یا اپ استور منتشر کنید، داشتن حساب دولوپر (Google Developer Account) یک ضرورت خواهد بود. ساخت حساب دولوپر گوگل پلی یا اپ استور به شما کمک خواهد کرد که اپلیکیشن خود را با نام و برند خود منتشر کنید و با در اختیار داشتن حساب خود، مدیریت کلیه برنامه های خود را در دست بگیرید. امّا نکته ای که توسعه دهندگان ایرانی قطعا به آن واقف هستند این است که خرید اکانت دولوپر گوگل یا اپل نیازمند داشتن حساب ارزی و پرداخت ارزی است. امّا به دلیل وجود محدودیت ها، چنین کاری برای توسعه دهندگان مقدور نیست. تیم تاپ سئو با در اختیار داشتن حساب های ارزی معتبر، امکان ساخت حساب توسعه دهنده اپل و گوگل را برای شما عزیزان فراهم کرده است! تاپ سئو با ارائه دادن اکانت توسعه دهنده گوگل، به توسعه دهندگان ایرانی کمک می کند که اپلیکیشن خود را در مارکت جهانی گوگل پلی منتشر کنند و برنامه خود را در معرض دید کاربران زیادی قرار دهند.

!برای ثبت سفارش می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس برقرار کنید

ثبت سفارش خرید اکانت دولوپر گوگل

اگر مایل هستید اپلیکیشن خود را در گوگل پلی یا اپ استور منتشر کنید، می توانید همین حالا با خرید اکانت دولوپر، اپلیکیشن خود را جهانی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به صفحه خرید مراجعه کنید. شماره تماس: ۰۹۱۰۷۲۵۴۸۶۱

مزایای خرید اکانت Developer گوگل با تاپ سئو

مقرون به صرفه

با تاپ سئو، اکانت دولوپر گوگل را با قیمتی مناسب و بدون هیچ گونه دردسری خریداری کنید.

تاپ سئو ارائه دهنده حساب توسعه دهنده گوگل با قیمتی مناسب.

سریع و مطمئن

اکانت دولوپر خود را سریع تحویل بگیرید و در خصوص معتبر بودن آن اطمینان داشته باشید.

با خیال راحت، هر تعدادی که مایلید اپلیکیشن منتشر کنید.

پشتیبانی قوی

تاپ سئو با در اختیار داشتن توسعه دهندگان مجرب، می تواند به شما پشتیبانی ارائه دهد.

ما می توانیم در صورت بروز خطاهای احتمالی به شما کمک کنیم.

developer

سوالات متداول در مورد ساخت اکانت دولوپر گوگل

developer

ساخت حساب توسعه دهنده گوگل بین ۱ الی ۲ روز کاری زمان می برد.

هزینه حساب دولوپر گوگل ۲۵ دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارمزد خرید و قیمت روز، با کارشناسان تاپ سئو تماس بگیرید. ۰۹۱۰۷۲۵۴۸۶۱

بله. تاپ سئو با دریافت اطلاعات شما، حساب توسعه دهنده گوگل را با نام خودتان خواهد ساخت.

خرید اکانت دولوپر گوگل با تاپ سئو فرآیندی بسیار ساده است و تنها چیزی که نیاز خواهید داشت یک Gmail خام و اطلاعات حساب کاربری خواهد بود.

بعد از خرید اکانت Developer گوگل از تاپ سئو، حساب در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما می توانید به هر تعداد که مایل هستید در آن اپلیکیشن منتشر کنید.

با خرید اکانت دولوپر گوگل از تاپ سئو، می توانید مطمئن باشید که حساب شما معتبر و بدون مشکل است. امّا اگر اپلیکیشن شما قوانین گوگل را نقض کند و همین مسئله برای اکانت شما مشکلی ایجاد کند، تاپ سئو در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت.

پست های وبلاگ ما

کنسول گوگل پلی
افزایش نصب اپلیکیشن

نظرات

۲۳ نظرات

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *