ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی) چیست؟

 

به‌طورکلی، ایمیل مارکتینگ به استفاده از ایمیل برای معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات گفته می‌شود. امّا به‌طور دقیق‌تر می‌توان گفت ایمیل مارکتینگ یعنی استفاده از ایمیل برای ایجاد رابطه با مشتریان بالقوه کسب‌وکار شما.

از ابتدای تولد عصر رسانه، ایمیل با شمایل مختلفی تا حال حاضر وجود داشته است. شاید تصور کنید در حال حاضر به خاطر وجود رسانه‌های مختلف و اسپم شدن ایمیل‌ها، ایمیل مارکتینگ از جایگاه پراهمیت خود خارج‌شده است، اما آمار و نتیجه کسب‌وکار افرادی که از ایمیل مارکتینگ استفاده کرده‌اند چیز دیگری را بیان می‌کند.

بیشتر مردم معمولاً به دلایل کاری ایمیل‌های خود را به‌طور مداوم چک می‌کنند. پس کافی است به خدمات و یا محصولات شما نیاز داشته باشند و ایمیل شما نیز در این باکس آن‌ها بتواند توجهشان را به خود جلب کند. به همین راحتی کاربران به سمت شما می‌آیند.

ایمیل مارکتینگ به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد که علاوه بر به دست آوردن مشتریان جدید، مشتریان فعلی خود را نیز با آخرین اخبار و اطلاعات بروز نگه‌دارید و آن‌ها را در جریان آخرین آپدیت‌ها یا تخفیف‌های خود بگذارید.

 

 

 

برای دریافت مشاوره در خصوص ایمیل مارکتینگ همین حالا با ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات بازاریابی ایمیلی

اگر مایل هستید از خدمات حرفه ای ایمیل مارکتینگ تاپ سئو استفاده کنید، می توانید، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ایمیل مارکتینگ با تاپ سئو

تبلیغات هدفمند

افرادی که دقیقاً نیازمند کسب‌وکار شما هستند را شناسایی کنید و برای آن‌ها تبلیغات خود را ارسال کنید.

مقرون به صرفه

با هزینه مناسب و خوب تبلیغات خود را برای کاربران هدف بفرستید و باعث رونق کسب‌وکار خود شوید.

دقیق و منظم

خیلی راحت تعداد و نتایج ایمیل‌های بازشده از طرف مخاطبان خود را از طریق ایمیل‌های ارسالی بررسی کنید.

مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ به شما اجازه می‌دهد که کاربران که مخاطبین خود را به دسته‌های مشخص تقسیم کنید و برای آن‌ها محتوای شخصی‌سازی‌شده ارسال کنید. تمام بخش‌های یک ایمیل مانند عنوان و متن آن کاملاً قابل شخصی‌سازی است و ازاین‌جهت می‌توان با استفاده از آن نیازهای خاص مخاطب را هدف قرار داد.

فهرست