نصب تضمینی اپلیکیشن- بهینه سازی اپلیکیشن یا aso- رشد تضمینی اپ و برنامه| تاپ سئو

گاهی اوقات صاحبان اپلیکیشن که برنامه خود را در گوگل پلی منتشر کرده‌اند به خاطر رقابت بالا و نداشتن تعداد نصب مناسب به درآمد مناسبی نرسیده‌اند اما جای نگرانی نیست چون به قول معروف گاو پوست کندین و به دمش رسیدین برای گرفتن نصب خوب که مرحله اخر کار شماست کافیه یکی از دو روش نصب تضمینی اپلیکیشن یا بهینه سازی اپلیکیشن رو انتخاب کنید.

نصب تضمینی اپلیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن

guaranteed app installs

با این روش میتوانید نصب تضمینی برای اپلیکیشن خود بگیرید به طوریکه گوگل تبلیغات اپلیکیشن شما رو انجام میده و به ازای هر نصب واقعی برای برنامه شما هزینه کسر میکنه.

قابل ذکر که نصبی که از طریق نصب تضمینی شکل میگیره با روش‌ها پاپ آپ و … کاملا فرق داره و تبلیغات برای کاربران واقعی که از برنامه شما استفاده کنند انجام میشه.

از این طریق میتونید خیلی راحت مطمئن باشید که برنامه شما در اختیار کاربران قرار میگیره و شما به درآمد میرسید و شناخته‌تر میشید.

ASO
بهینه سازی اپلیکیشن برای اپ استور

App store optimization

یکی دیگر از راه حل‌ها برای افزایش نصب و رسیدن به درآمد از طریق برنامه منتشر شده شما در گوگل پلی، بهینه سازی اپلیکیشن یا سئو اپلیکیشن است، به این صورت که با متدهای مختلف که گوگل در گوگل پلی در اختیار توسعه دهنگان و کارشناسان سئو گذاشته است، می‌توان وضعیت سرچ اپلیکیشن رو بالا برد یعنی با سئو، برنامه شما وقتی باکلمات مد نظر سرچ میشه جز برترین‌ها برای مخاطب دیده بشه و مورد نصب قرار بگیره.

بهینه سازی اپلیکیشن

فواید نصب تضمینی و ASO

با این دو روش خیلی راحت میتونید به درآمد زایی بالا برسید و اگر پرداخت درون برنامه‌ای دارید با نصب بیشتر میتونید باعث افزایش درآمد خودتون بشید.

نتایج نصب تضمینی و ASO

نصب تضمینی اپلیکیشن و بهینه سازی برنامه باعث ارتقا رشد شما در گوگل پلی و برندسازی شما میشود. خیلی راحت کسب و کار خودتون رو بالا ببرید و از اپلیکیشنتون به درآمد برسید
نمودار مقایسه نصب تضمینی با بهینه سازی اپلیکیشن
ASO
مشخص بودن تعداد نصب
10%
میزان کلی هزینه
40%
پرداخت مکرر هزینه
10%
تعیین میزان نصب با کلمات دلخواه
10%
میزان ماندگاری وضعیت برای نصب
100%

نصب تضمینی اپلیکیشن

نصب تضمینی
مشخص بودن تعداد نصب
100%
میزان کلی هزینه
80%
پرداخت مکرر هزینه
100%
تعیین میزان نصب با کلمات دلخواه
100%
میزان ماندگاری وضعیت برای نصب
30%
پروژه‌های برتر بهبود نصب اپلیکیشن تیم ما
برای مشاهده نتایج کار تیم تاپ سئو می‌توانید پروژه‌های کار تیم ما را مشاهده کنید واز وضعیت برندها در گوگل پلی شوید.
+ +